Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Utcán megbámulnátok olyan...

Utcán megbámulnátok olyan embert, akinek az ajka alul tisztára ki van száradva, repedezve és már kicsit sebes is?

Figyelt kérdés
Mert ma nekem olyan volt, és néhányan eléggé néztek.
2012. máj. 29. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bámulnak :) Csak ilyenkor azt hiszed, hogy mindenki bámul és figyeled őket, azért néznek meg, mert figyeled őket :D
2012. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem bámulok másokat az utcán.

Nem értem, miért bámultak meg téged, ez nem olyan hú de nagy dolog. Biztos nekik is volt már ilyen a szájuk.

2012. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt észre sem veszem, hacsak nem dugja a képembe az arcát.
2012. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy vadidegennek nem hupilila a szája, és nem szór csillámokat, miközben kis koboldok ugrálnak rajta és éneklik a himnuszt, nem figyelem, hogy milyen, és nem hinném, hogy mások figyelnék..
2012. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!