Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ez így korrekt?

Szerintetek ez így korrekt?

Figyelt kérdés
Elkértem egyik ismerősömnek az UNO kártya csomagját, azonban a kártyatok egy picit megviselődött nálam, plusz az egyik lapot összefirkálta valaki egy picit. Vettem tegnap egy vadonatúj, bontatlan UNO kártyapaklit, azt adnám vissza az ismerősömnek, a picit megviselt tokút pedig megtartanám. Szerintetek ez így megfelel?
2012. máj. 14. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút korrekt! Sőt, a legtöbb ember nem vett volna újat, hanem simán visszaadná a sérültet. Nekem is van ilyen ismerősöm: nagyim kölcsönadott neki valamit, amit ráadásul nagyon szerett, ő tönkretette majd visszaadta.

Szóval le a kalappal, kevés ilyen ember van, mint te. :)

2012. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, és is ezt csináltam csak könyvvel.
2012. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok én sem egy ma született bárány, de ha már egyszer odaadta nekem, akkor legalább ugyanolyan állapotban adom is vissza neki.. szerintem ez alap dolog. :)
2012. máj. 14. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon korrekt

de mentegetőzz is hozzá, mert nem tudhatos, hogy nem egy kedves emléke-e, és nem csak "egy csomag kártya".

2012. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!