Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudom vagy mivel tudom...

Dobos Ferenc kérdése:

Hogyan tudom vagy mivel tudom a hangomat mélyíteni, vagy javitani a hangszinemen?

Figyelt kérdés
am. jó hangom van söt szeretem, de néha nem tudom mitöl amikor nem érzem elég magabiztosnak magam akkor ugy mintha nem is értenék mit mondok,söt kicsit be is reked és köhögök máskor pedig olyan határozottan mélyen hallani.Ez miért van?

2012. máj. 10. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de, ha ez megnyugtat, nekem is így van. :(

Oda lehet figyelni, hogy mélyebben beszéljek, de, ha elfeledkezem magamról, akkor kis cinege hangom van, ami egyrészt röhejes, másrészt alig érthető valószínűleg. Ha meghallom felvételen, sírni tudnék. :(

Hogy véglegesen hogyan mélyíthető, vagy lehetséges-e ez egyáltalán, azt nem tudom... :S

Viszont állítólag a beszédmód tanulható, beszédtechnikán pl. ilyesmivel is foglalkoznak. Esetleg próbáld meg azt.

2012. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én vmi gyógynövényre gondoltam vagy hasonló természuetes készitmáényre ami segithetne.. de nem tudom mert mikor magabiztosnak érzem magam akkor nagyon tudom adni akkor tényleg jó.. valoszinüleg ez lesz a kulcsa, de azért jo lenne vmi orvosság is:)
2012. máj. 10. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Cigi + vodka.
2012. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!