Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mitől úri ember valaki?

Mitől úri ember valaki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 16:54
 1/8 anonim válasza:
Kifinomult,kedves,udvarias és megadja máskonak az elsőbséget! ˙(:
2012. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem kell túl hajszolni a dolgot, nem a középkorban vagyunk, de azért legyen kedves, segítőkész, figyelmes az aki úriember akar lenni

nem kell vereseket irni, és mindennap virágot adni a nőnek akit szeretsz, de azért legalább 2-3x egy héten mondd el neki mennyire szereted vigyázva arra el ne kapasd :)

az úriembert én speciel arra szoktam mondani, aki esetenként átadja a helyét akárhol is van a szituáció ( a minap egy orvosi rendelőben tették ezt, pedig csak 26 vagyok)

az úri ember nem korhoz kötött, csak sajnos a mai "fiatalok" elfelejtettek kedvesek maradni, úgy 5-6 éves koruk óta :)

2012. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+ tisztelettudó, figyelmes ... és soha nem ütne meg egy nőt! ;)
2012. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

jah és még arra szoktam mondani, hogy úriember, aki kinyitja az ajtót ha mondjuk egy lépcsőházba megyünk és ő jut be előbb, akkor is előre enged


meg is szoktam jegyezni az ilyen kedves embereknek, hogy még létezik ilyen úriember? :)

2012. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy úgy tud kellemetlen helyzetbe hozni vagy leszerelni valakit, ha akar, hogy nincs benne agresszió vagy indulat, sem obszcén kifejezés!


Ezen kívül plusz azok amiket már előttem leírtak!

2012. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Like a Sir!
2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ajtóban előreengedés sokat dob :)
2012. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Nem fingik tarsasagban.
2012. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!