Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illene a barátomnak vennem...

Illene a barátomnak vennem valamit?

Figyelt kérdés
A barátom Szerbiában él. Nőnapra kaptam tőle ajándékot, ami persze nagyon jól esett. Mint kiderült, ott szokás tartani a férfinapot, ami április 1-ére esik. Ekkor a lány osztálytársaik vesznek a fiúknak csokit vagy valami apróságot. Ez engem nagyon meglepett, még sose hallottam hogy bárhol is tartanák. Arra gondoltam nekem is illene adnom valamit neki. Nektek rosszul esne ha nem kapnátok semmit?
2012. márc. 20. 13:07
 1/3 anonim válasza:
Én biztosan küldenék neki valami apróságot, ha ő nem is számít rá, vagy nem is tartja fontosnak, de biztos jól fog esni neki, hogy gondoltál rá :)
2012. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is szerbiai vagyok,de itt sem szokás tartani a férfinapot.Mondjuk még suliba jártam,mi is mindig megleptük valamivel a fiú osztálytársakat,de ez csak azért volt,hogy ne legyen különbség a lányok és a fiók között az iskolában.Amióta befejeztem az iskolát én soha senkinek nem vettem ajándékot férfinapra és az ismeretségi körömben sem szokás.

Persze ennek ellenére nyugodtan küldhetsz neki valami apróságot,biztos,hogy örülni fog,mert ez egy szép gesztus!:)

2012. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, amikor ez a téma feljött már akkor mondta, hogy csak a suliba van így, családba nem ajándékoznak. Persze rögtön eszembe jutott, hogy ennek ellenére csak illene valamit vennem. Köszi a válaszokat, szerintem nézek majd valami apróságot. :)
2012. márc. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!