Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Na ehhez a beszédhez mit szóltok?

Na ehhez a beszédhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Máig nem valósult meg... Miért nem??! Sosem lesz egy békésen eggyüttélő társadalom? Ez az egész a pénzről szól? A Háborúk? (Izrael, irán USA ....)? Sosem lesz vége?? http://www.youtube.com/watch?v=dkaoYTLWCRM
2012. márc. 16. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt szerencsém rájönni mi, miért folyik világunkban, a legszomorúbb, hogy minden a pénzről szól, emberek, ébredjetek! A Világot, országokat, nem az állam, Magyar állam stb irányítja, Egy Elit, aminek a pénz a legfontosabb, ezért a háborúk, Lássatok a dolgok mögé, én kérem tőletek! Értsétek meg világunk, ahogy én 1 év tanulmányozás alatt megértettem... Semmi sem véletlen, a háborúk sem:( 20/F
2012. márc. 16. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Oké, bár én nem tanulmányoztam a világot egy évig sem, de elég tisztán látok egy-két dolgot. Aki nem akarja megérteni, annak magyarázhatsz. Ne haragudj, hogy ilyeneket fogok kérdezni. Miért írtad nagy kezdőbetűvel hogy magyar, meg azt hogy elit? Hallgass rám, csak annyit kérek tőled, hogy foglalkozz még egy kicsit a magyar helyesírással, mert így nem fognak annyira komolyan venni mint szeretnéd.
2012. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem a magyar állam irányítja a világot. :P


Jó beszéd.


Nem csak a pénzről szól, hanem a kizsákmányolásról. A film feliratában van egy mondat, miszerint a diktátorok felszabadítják magukat, de a népet ezzel rabszolgaságba sodorják. Ez annyiban tévedés, hogy a diktátorok sem szabadok, legfeljebb azt hiszik. Ezerszer jobban függnek a népüktől, mint az emberek tőlük. És az a függés okozza, hogy beteges mértékben halmoznak fel javakat, és adott esetben az egész Földet veszélyeztető eszközökkel igyekeznek megóvni azokat.

Aztán amikor betelik a pohár, jönnek a forradalmárok, akiknek szintén a népre van szükségük, hogy legyőzzék az uralkodó bandát. Aztán ha sikerül, ők lesznek az új vezetőség, akiket kiszolgál a nép - ergo megint egy másoktól függő vezető rétegről beszélünk, akik idővel elkövetik ugyanazt, mint a legyőzött elődeik.

2012. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen írni, tudom van benne pár hiba... na:D
2012. márc. 17. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Nekem semmi újat nem mondtál,ezek tények. Úgy mint az IMF. Világbank? Ugyanolyan "kft" mint bármelyik csak ez lett a neve. Civilek tele lóvéval akik államoknak hiteleznek. Honnan van ennyi lóvéjuk? Találgass vagy nézz utána. A nemzetiségüknek és a vallásuknak is! Nem fogsz csodálkozni...
2012. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!