Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy kérdésre valaki értelmesen válaszol, de mégis valaki beleköt és jönnek rá a többiek?

Figyelt kérdés
Leírsz valamit erre valaki beleszól és elkezd hülyézni. Akár a kérdező is besértődik és teszi az agyát. Nincs benne semmi célzás, kötekedés, de jön egy okoskodó személy aki beolvas. Ennek mi értelme?

2012. febr. 22. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert sok olyan ember van aki teszi az agyát azért hogy ez meg ez így meg úgy nem jó. És igazat próbál adni saját magának arra hogy az a jó ahogyan szerinte van.


Egyébként ha valaki értelmetlen kérdést ír ki nem csoda hogy kötöszködnek vele.

2012. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert sok kérdező már eleve úgy teszi fel a kérdést, hogy megvan rá a maga válasza és azt szeretné visszahallani.


Ha meg nem a kérdező köt bele, az is hasonló, csak akkor a másik válaszoló nem viseli el, hogy a te nézőpontod ugyan úgy helyes, vagy ha csak egy a helyes akkor a tiéd az és nem az övé.

2012. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert komplexusai vannak. Virtuálisan nagy a pofája, de a valóságban behúzza fülét-farkát. Itt éli ki magát... Nem szabad idegeskedni rajtuk, mert úgysem tudod meggyőzni arról, hogy hatalmas gyökér...
2012. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az összes elvakult tujarajongó ilyen ezt már észrevettem
2012. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan az az oka, amit itt előttem már leírtak. Ha nem azt a választ adod, ami az illető szerint is helyes, akkor rögtön rádszáll, a sok birka meg követi. Ráadásul tényleg igaz, hogy sokan itt élik ki magukat. Azt hiszik, igazi nagymenők lesznek attól, hogy ocsmány válaszokat írogatnak.

Ami engem nagyon felháborít ezen kívül, az az, hogy néhányan a kérdésekre is milyen gusztustalan választ adnak. Pl. én szoktam "állatok-kutya" témában tenni fel kérdéseket; kaptam már olyan válaszokat, hogy lőjem az árokba a kutyát, meg d*gjak fel neki ezt-azt a fenekébe... Bevallom, felfordult tőle a gyomrom, hogy ilyen emberek vannak. :(

2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb ember azt hiszi, hogy okosabb a másiknál, főleg akkor ha másik még biztatják is rá.
2012. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!