Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Már nagyon régóta beszélek...

Már nagyon régóta beszélek egy lánnyal interneten, ilyenkor élőben be kell mutatkoznom neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nem árt...
2011. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy olyan lánnyal beszélgetsz interneten, akit személyesen is ismersz, de ő nem tudja, hogy te vagy az?!

Ezesetben eléggé átvágod...


De, ha nem ismered személyesen, akkor két eset áll fenn:

1. vonzódtok egymáshoz, akartok egymástól valamit, ha mást nem életszagú barátságot = hozzatok össze egy talit mihamarabb.

2. jó netes haver = minek megbolygatni? Ha nincs jövője a dolognak minek találkozni? csak elronthatja azt ami már kialakult.

2011. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha még nem találkoztatok, akkor ez alap. Mondod a teljes neved, majd ő is az övét, és ha nyújtja a kezét (de csak akkor), akkor kezet is fogtok!
2011. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előtte azért nem árt, ha videochat-en (mondjuk skype, vagy msn) meglátjátok egymást és úgy is ismerkedtek kicsit, mert hidd el, a találkozáskor elég kínos a másik félen látni a csalódottságot.
2011. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell.


Nemrég fb-n ismertem meg egy lányt. Nem lakik tőlem messze. Élőben már láttuk egymást mielőtt "megismertem" a fb-n, tehát az nem fordulhatott elő hogy nem ismer fel. Egyszer összefutottam vele és csak beszélgetni kezdtünk, soha sem merült fel a kérdés h ki vagyok, mi a nevem:D. Ezeket már az elején tisztáztuk.


Ha bemutatkozol akkor semmit se vesztesz vele de nem tudom hogy van e közös ismerősötök, láttátok e már egymást korábban.

Lehet hogy ha találkozol vele először fel se ismered ha addig csak képen láttad.

2011. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még élőben nem láttuk egymást.
2011. dec. 10. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha először találkozol valakivel, akkor illik bemutatkozni. (Érthetően megmondani a teljes neved, esetleg azt a becenevet is, ahogy szeretnéd, hogy szólítson a továbbiakban. Neki is illik ezt megtennie.)

Tehát, illik "élőben" bemutatkozni, a nevedet megmondani.

2011. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt írod, régóta. Ilyenkor már necces. Ha nem látott, lehet, van egy túlidealizált elképzelése rólad. Ennek már nehéz megfelelni. Ne szabad a netes chat-elést sokáig húzni.
2011. dec. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen találkoztam egy 20 éves fiúval, akivel előtte kb. 2-3 hétig csak cseteltünk. Adtunk egymásnak puszit, meg mondtuk, hogy szia. Bemutatkozni nem volt semmi értelme, tudtuk egymás nevét.

Előtte összesen egy képet látott rólam, az is évekkel korábban készült, és én is hasonlóan voltam vele.


Nem mutatkozott be, aztán mégis hozzá mentem feleségül :)


25L



Azóta megvolt a tali? Rendben ment?

2011. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!