Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Néha azon kapom magam hogy a...

Néha azon kapom magam hogy a DJ pulttól felállva leülök Beethovent zongorázni, vagy fordítva. Miért alakult ki ez a "szokás"?

Figyelt kérdés
Magyarul imádom a komolyzenét, de közbe a "mai" zenéknek sem mondok nemet. Mennyire normális ez? Illetve mennyire gyakori? Nekem ez felse tűnt. De néha már nekem is furcsa.
2009. máj. 8. 22:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Rádiózom egyébként, ahol csupa mai zenét játszunk.Mixelek.De közbe komolyzenével is foglalkozok...csak nekem furi ez?
2009. máj. 8. 22:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ebből is látszik hogy nem beszűkült látókörű. ez mindenképpen csak jó dolog!
2009. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Olyan aranyos az "aggodalmad". :P


Mit szólsz hozzám? :D Én rocker csajszi vagyok, rocker cuccban egyik este a barátokkal beültünk kocsmázni... Nagyon vegyes társaság, a kocsmával szemben pedig egy totál bulis hely van, a mai legmenőbb számokkal... Aztán egyszer csak a fél banda át akart menni, úgyhogy átmentünk... És olyat táncoltam bnőmmel az asztalon, hogy csak na. xD

Szóval én is kettős emberke vagyok zenei téren, és szerintem durvábban, mint te... Rock + trance/dance... :D Kicsit érdekes, nem?:D

2009. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Remélem ez életed legnagyobb problémája.
2009. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok:)


(Rockot énis halgatok...voltak időszakok amikor csakis Alvint hallgattam) :)

2009. máj. 9. 10:00
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Alvin a best! :D (a bulis rocker csajszi) :D:D
2009. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 9. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Alvin jó! :D Én is főleg modern zenét hallgatok, de zongorázni csak komolyzenét tudok és szeretek. Ahhoz az illik inkább, nem? De szerintem is jó, hogyha valaki nem beszűkült látókörű.
2009. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Észre kell venni, hogy összeférhetetlen, de legalábbis összehasonlíthatatln a komolyzene mögött álló tehetség, tudás, ihelet a mai "zenék" igénytelenségével. (Pl hány mai lemezlovas tud kottát olvasni? Tisztelet a kivételnek)
2009. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!