Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne sírjak a ballagásomon?

Figyelt kérdés
Ma lesz és nagyon utálok mások előtt sírni, nem is szoktam, de félek, hogy ma fogok... hogy kerüljem el??
2009. ápr. 29. 11:32
 1/5 anonim válasza:
100%

Én így utólag visszagondolva nem tudom hogy tudtam volna sírni a ballagásomon... Mi már alig vártuk hogy elszabaduljunk az iskolából mert az összes tanár utált minket és mi is őket. Neked is biztos van ilyen, gondolom... Ballagáskor gondolj arra hogy dejó megszabadulsz tőlük! Biztos van olyan osztálytársad is aki nem a szíved csücske. Tőle is megszabadulsz! Aztán gondolj a kellemes vicces vagy éppen cikis élményekre, amiket az évek során átéltetek, és arra, hogy akiket igazán szeretsz, azzal a ballagás után sem fog megszűnni a kapcsolat. Ha végképp nem tudsz mire gondolni akkor képzeld el a tanáraidat szivecskés alsónaciban vagy nemtudom :D Remélem segítettem :) És gratulálok a ballagásod alkalmából :)

16/L

2009. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

legyen az benned h többet nemlátom ezt a sulit végre. hazameek kitombolom magam és vár az élet márha középsuliból ballagsz.


am mi haverral még ballagásról is elkéstünk majdnem.:D

rohantunk a suliba nyakkendő nemvolt még megse kötve 1másnak raktuk fel. :)

utána amikor álltunk az aulában akk is vigyorogtunk a kameráknak már készen voltunk. :D rajtunk kívül meg mindenki pityergett.

17/F

2009. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános végig sírtam,nah nem a tanárok miatt,hanem mert nem láthattam többé a suliban minden nap az én kis szerelmem.Visszagondolva milyen röhejesXD

A gimiset meg végig röhögtem.El lett b@szva az egész,pont mire mi ballagtunk elkezdett szakadni az eső,bevittek minket a lerobbant tornaterembe,ami nem hogy ki sem volt díszítve,de a színpad előtt otthagyták a kosárpalánkot,az igazgató meg pont mögé állt.Szóval elg ratyi volt,mi meg inkább már az érettségi miatt paráztunk.


Mellesleg nem szégyen a sírás,ha úgy érzed kell engedd ki:D

2009. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem sírsz.
2009. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, egyáltalán nem olyan érzelmes volt a ballagás, mint gondoltam, sőt végigröhögtük az egészet :D de köszi, hogy írtatok

ja és gimiből ballagtam :)

2009. ápr. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!