Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valakit meg akarok ölelni,...

Ha valakit meg akarok ölelni, mindig az ellentétes oldalon kezdem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát, ez egy kicsit érdekes, de mindig így majdnem összeütközik a fejünk, mert mindig ugyanarra az oldalra hajolok, mint ő! És szerintem ez elég gáz. Mit tehetnék, hogy ezeket a helyzeteket elkerüljem?
2011. szept. 19. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj oda és ne eszetlenül ugorj az illetőnek!
2011. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy "ő" vezessen, aztán jegyezd meg, hogy ő "milyen oldalas". :) Hülyén hangzik, de jó praktika, ugyanis az emberek mindig ugyanazon az oldalon kezdik a puszit, az ölelést, így utána már mindig emlékezhetsz rá.

Én az emberek (nekem) jobb oldalára, tehát a velem szemben álló ember jobb (nekik bal) oldalára adom a puszit, és úgy is ölelem meg. Mivel a többség így csinálja, elég simán megy, de tényleg van, hogy összeakadok valakivel, ők azok, akik a másik irányból indítanak. Nem sok, így azokat könnyebb megjegyeznem. :)

2011. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, jó ötlet!:)
2011. szept. 21. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége jobbra szokta hajtani a fejét.
2011. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!