Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 2 hét múlva esküvőre megyek....

2 hét múlva esküvőre megyek. Pontosabban lagziba. Mit vehetek fel, és mit nem?

Figyelt kérdés

Alapvetően vmi koktélruhára gondoltam, de nekem csak egy fekete van, illetve egy fehér alapon szürke csíkos. Az a baj, hogy úgy tudom mind a két szín "tilos" egy lagzin.

És azt is számításba kell vennem, hogy mi van, ha rossz idő lesz, akkor pedig nadrágkosztüm??


2011. júl. 24. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A full fehér és a full fekete az ami nem meg engedett, egy ilyen eseményen. De ha neked olyan van ami fekete fehér csíkos azt nyugodtan fel veheted. Vagy hideg időben bőven jó az is ha fel veszel valami blúzt kardigánnal, esetleg valami egyszínű normálisan kinéző szoknyát harisnyával vagy szintén egy színű nadrágot. Az sem jó ha túl giccses ruhában jelensz meg, vagy túl hétköznapiba. Én egy bordó galléros felsőbe és egy egyszerű szoknyában voltam esküvőn.
2011. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont a hétvégén voltam, egy hosszú sötétkék, mell alatt szabott ruha volt rajtam, de olyan, amit később hétköznapra is fel lehet venni. Ékszerekkel, boleróval, cipővel tettem alkalmivá.

Azért is választottam ezt, mert nagyon egyszerű a megoldás: ha hideg van, akkor aláveszek egy harisnyát. A táskámba bekészítettem egy vékonyat és egy vastagabbat is, de végül nem volt rájuk szükség. Illetve a bolero mellett volt nálam egy hosszabb blézer. Így simán nem fáztam :) Igaz nem nagyon voltam szabadtéren, egy sátras lagzinál már más a helyzet.

2011. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!