Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kukoricacímerezéshez milyen...

Kukoricacímerezéshez milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Egy hosszúujjú, régi (elég ronda) ing jó lesz, meg mellé melegítő alsó és egy már ideje használatlan kondicipő, valamint baseballsapka és valami kesztyű jó lesz?


Nem tudom miben szoktak címerezni, viszont nem szeretném ha hülyének néznének. (Természetesen csak a helyszínen venném át a fent felsorolt ruhákat.)


Köszi!


2011. júl. 18. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez jó lesz. Az ing azért jó, mert nem vagdossa össze a karod. Sapka pedig jó ha van, mert napsúrást lehet kapni
2011. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó igen. de egyébként a kukoricaföldön fogsz öltözködni?:)
2011. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem öltözködni nem lesz időd, napszemüveget ne felejts el mert a szemedbe is mehet.
2011. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi!

nem, nem a kukoricaföldön fogok címerezni, hanem majd a buszon magamra kapom őket mikor megyünk:D többiek is így csinálják:D

2011. júl. 18. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a kukoricaföldön fogsz címerezni???:D hát hol? buszon? xDD najó amúgy persze értem, csak ez olyan viccesnek jött ki:D
2011. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kesztyű nem kötelező! De ahogy gondolod. Amúgy amikor én voltam akkor sokan rövid ujjúban voltunk mert annyira meleg volt. Vigyél magaddal sok folyadékot, elméletileg kell adniuk, de jobb készülni, mert sajnos nem mindig adnak.

2011. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

basszus elírtam. xD ,,átöltözni" akart lenni:D


köszi a válaszokat:)

2011. júl. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!