Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyeneket nem illik másoktól...

Ilyeneket nem illik másoktól kérdezni? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéseket feltenni a haverjaimnak hogy miktől félnek, szoktak-e verekedni meg verték-e már meg őket, meg pl. hogy történt-e már vele valami félelmetes, izgalmas dolog meg ilyesmiket. Miután felteszek ilyen kérdéseket, utána mindig megváltozik az akivel beszélek, de nem értem miért. Mit gondolhatnak rólam a haverjaim ilyen kérdések után? De persze nem egyszerre egy rakáson teszem fel őket.
2011. júl. 4. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, ha helyzethez illően teszed fel. Spontán kérdésnél elég furán néznék rád.
2011. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak úgy kérdésként szoktam néha feltenni őket.
2011. júl. 4. 17:55
 3/13 A kérdező kommentje:
Sima beszélgetéskor, vagy megismerkedéskor.
2011. júl. 4. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:

ezek nem kellemes témák (elég mély haverság kell ahhoz hogy valaki ilyenekre feszélyezettség nélkül válaszoljon)

+ nem mindenki szeret erről beszélni.

Az ember a legtöbbször azért jön össze a haverjaival hogy jól érezze magát...ezektől a kérdésektől nem fogja

2011. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, ezek nem kellemes témák. Meg most így magában mit válaszolna rá, hogy "mitől félsz"? Biztos sokmindentől, de nem hiszem, hogy szívesen kifejten az egészet. A verekedés meg egy közönséges tevékenység, a legjobb, ha valaki ilyenekben nem vesz részt.
2011. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez afféle faggatózásnak, vagy méginkább kihallgatásnak tűnhet tőled, ezekről az emberek spontán szoktak beszélni, ha úgy hozza egy beszégetés. Így címszavakban rákérdezni dolgokra irritáló lehet. Te elmondasz egy veled megesett hasonló helyzetet, akkor arra ők is elmondhatják, ami eszükbe jut hogy velük történt, bekapcsolódva egy beszélgetésbe. Ezt szokták erőltetett beszélgetésnek hívni.
2011. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Senki nem szereti, ha a gyenge pontjait kell feltárnia mások előtt.
2011. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Más a véleményem. Ha meg akarok valakit ismerni tényleg, vagy ha érdekes dolgokról akarok beszélni, akkor nagyon is jó ilyeneket kérdezni. Ha csak a röhögés a cél, az nagyon jó néha, de örökké csak a felszínes humor unalmas szerintem. Ha ilyeneket kérdezel, és látod, hogy nem szeretik, menj másokhoz, és azzal beszélgessél, akik örül a kérdésednek. Én pl. örülnék.
2011. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem, ha ezek ciki kérdések, és megváltozik a hangulat ezután, az a legegyszerübb, ha nem is teszed fel ezeket a kérdéseket. Ha jó haverok vagytok, úgy is elmondja magától az illető.Vagy próbálj egy hasonló témát szóba hozni, pl: KÉpzeljétek, engem még hála istan nem vertek meg egyszer sem, de a városban nemrég agyonvertek egy diákot. Nem durva?" És máris előbújik a szög a zsákból, és egyáltalán nem volt ciki.
2011. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
előzmény nélkül csak úgy feltenni ezeket a kérdéseket intim téma.
2011. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!