Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pécsiek! Segítségre lenne...

Pécsiek! Segítségre lenne szükségem. Merre van Pécsett a buszpályaudvar? :D Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok pécsi még életemben nem jártam ott és busszal szeretnék csütörtökön menni a térkép alapján szeretném beazonosítani hogy hova kell mennem.

Viszont, és a kérdésem: milyen utcában, vagy téren vagy a buszpályaudvar? Kellene egy kiindulópont...

Légyszi segítsetek


2011. máj. 24. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ÁRKÁD pláza déli bejáratával szemben található.
2011. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zólyom utca, Bajcsy-Zsilinszky utca, Nagy Lajos király útja között
2011. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A távolságit keresed? Ha az Árkád megvan, akkor a buszpályaudvar is megvan, a déli bejárattal szemben van, ha az Árkádból kimész a déli oldalon, ott átmész a lámpánál (de igyekezz, mert baromi rövid ideig van zöld), és rögtön ott vagy a bejáratnál.

De egyszerűbb lenne, ha azt is megmondanád, hogy hova fogsz megérkezni Pécsre, szóval honnan indulsz a pályaudvarhoz.

Vagy a helyi buszpályaudvart keresed? Mondjuk abból több is van, de ha azt keresed, ami a belvárosban van, akkor az meg a vasútpályaudvarnál van, annak Indóház tér a neve.

2011. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!


ez a gondom hogy nem tudom hogy hova fogok megérkezni....:D

szeged-pécs

és ha benn vagyok Pécsett akkor a király utcába megyek, de ez a kisebb gondom hogy a király utcába eljussak, azt megnézem térképen.

És mivel szegedről megyek pécsre igen a távolságiak kellenének.

Hogy most az én szegedi buszom melyik utcába térre fog beérkezni?

Az árkád sincs meg:( mondom életemben nem voltam Pécsen

Segítsetek légyszives

2011. máj. 24. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, így már értem. Ha leszállsz a buszról, akkor a buszpályaudvaron leszel, az nem egy utca, hanem maga a pályaudvar (bár biztos valami utcához van számozva, de fogalmam sincs, hogy hova). Ha elindulsz észak felé, akkor rögtön az Árkád lesz veled szemben, nem lehet eltéveszteni. Ha a Király utcába akarsz menni, akkor ott pont jó irányban is vagy. Keresztül is mehetsz az Árkádon, alul bemész, bent akár jobbra, akár balra indulsz, ott van egy-egy mozgólépcső, azon felmész, elmész fönt középre (ahonnan le lehet nézni az alsó szintre), és ott szintén elindulsz észak felé, ott van a fenti kijárat. Ha kint vagy fönt az Árkádból, akkor átmész az úton rögtön, elindulsz felfelé, az lesz a Kossuth tér, mellette a zsinagóga, meg egy ilyen nagy placc az egész, be lehet azonosítani. Azon átvágsz balra, kijutsz egy utcára (Irgalmasok utcája), ott végig északnak mész fölfelé (nem lehet azt se elszúrni, az a lényeg, hogy végig arra mész, amerre emelkedik), és onnan kijutsz a Széchenyi térre, ott meg kell látnod a Dzsámit, erről ez is nagyon jól beazonosítható. A Király utca pedig az az utca, ami innen nyílik, és az első, amit meglátsz, az a McDonald's. Na, és már ott is vagy :)
2011. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na várj, kicsit berajzoltam a térképen is, ha valami nem világos, akkor szólj :)

[link]

2011. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen:) biztos oda fogok mostmár találni.

1000 hála:))

2011. máj. 24. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2011. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!