Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy jart-e mar valaki Japanban es ha igen, akkor jo lenne ha velemenyt mondanatok. Milyenek az emberek? A szokasok? Elore is koszi, es bocsi az ekezethiany miatt^^

Figyelt kérdés
Nagyon erdekel a japan nyelv es a japan kultura.Szeretnem,ha tudnam hogy milyenek az emberek,a helyek,es a szokasok.
2011. ápr. 29. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen és erről könyveket írtak, mert annyira más mint az itteni kultúra. Keresd meg Vszevolod Ovcsinnyikov: A cseresznyefa ága című könyvét (könyvtár, antikvárium), szerintem ez a legjobb a témában.
2011. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Amíg turista vagy nagyon kedvesek, érdeklődnek irántad mert furcsa, európai vagy, stb.

Ha viszont már ott akarsz élni, akkor igencsak kiutálnak, csicskítanak, aláznak (munkahely, suli), éreztetik, hogy idegen vagy. A csrediákoknak sokszor elég sz*r tud lenni pl., pedig ők is csak ideiglenesen vannak kint.

Amúgy tényleg túl sok animét nézel, az a véleményem, de 1-2 év az elte japán szakán hidd el semmissé teszi minden vágyadat japán után, annyira szánalmas.

2011. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak

Én nem nézek animét.Egyet láttam a tévében,az sem annyira tetszett.Én nem az animé alapján fogok egy ország iránt érdeklődni.Miért mondod azt Japánra hogy szánalmas?Szerintem nem kéne...

2011. máj. 2. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi. az elte japán szak a szánalmas, úgy értem.
2011. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaa,értem.Tehát a szak nem valami jó...
2011. máj. 2. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Minek is kell japán szak az ELTE-n ? Nyilván csak azért, hogy egy-egy régi kommunista büro-tag-nak meglegyen az óriási fizetése továbbra is...
2011. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!