Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik az infantilisebb? ...

Melyik az infantilisebb? Nagyon, aktívan utálni, csúfolni, egy kis sztárt, illetve azok rajongóit, vagy rajongani egy kis sztárért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Huhhh! Hát, ha nekem választani kellen a csúfoló vagy a lelkesedő személyek között, én a lelkesedőt választanám. Az mindenesetre pozitív érzés.
2011. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajongani egy sztárért, már amennyiben ez a sikítozós, minden kis cikket összegyűjtős, szobát teleplakátolós rajongást jelenti. Épp azért infantilis, mert ez a gyerekkorban, tinédzserkorban normális, tehát ha egy felnőtt teszi infantilis, ha egy tini, akkor normális. Amúgy a kis sztárok rajongóit nem szoktam lenézni, csak a sztárokat magukat. Főleg az ilyen SP, Fluor és hasonló médiacsinálmányokat, de mivel voltam tini, megértem, hogy a tiniknek miért tetszik.
2011. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyan, mintha két bányarém közül kük foglalkozni, mert 100X jobb csajok is vannak.

Tudod te mi az a metafizika? Hány nyelvvizsgád van? Elolvastad már az összes kötelezőt?


Na látod! Másra kellene koncentrálnod. Maga a kérdésfelvetés is infantilis.

2011. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
közül kük foglalkozni= közül kellene választani, hogy melyikük a szebb, mikor
2011. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem infantilis, ez a kérdésem. szociológiailag érdekel.
2011. febr. 14. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a rajongó infantilis. Aki meg aktívan utálja a kis sztárt illetve rajongóit, azt inkább primitívnek mondanám. Jómagam voltam rajongó tini koromban, mára meg igazán képben sem vagyok, kik a jelenlegi nagy sztárok, ha mégis találkozom néhány felkapottabbal (pl. Justi Bieber, és a már említett SP), csak meglepődöm, hogy "mik vannak.." Azt nem is tudom, milyen korosztályra lehet jellemző, hogy energiát fektet arra, hogy utálkozzon. Szerintem el lehet kerülni az ilyen aktuális médiatitánokat, ha az embert irritálja az ilyesmi.
2011. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első butaság, a második infantilis.
2011. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!