Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kabáttal lehet-e asztalt...

Kabáttal lehet-e asztalt foglalni egy kocsmában?

Figyelt kérdés
Péntek este egy telt házas kocsmában lehet e egy kabáttal és egy doboz cigivel lefoglalni egy asztalt úgy, hogy akik foglalják elmentek az asztal környékéről.
2011. febr. 12. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 5 percre mennek el onnan, akkor igen, de ha órákra eltűnnek, akkor ne várják, hogy ott marad a cuccuk :D
2011. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mered... nekem egyszer tampont meg gyógyszert loptak a táskámból...nagggyon vicces volt :)

De sztem senkit nem fog meghatni, ha ott egy kabát úgyis leülnek a cigit meg elszívják :)

2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz órákra elmenni. 1 perc alatt is ellophatják, pláne egy telt házas kocsmában.
2011. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, de most nem a lopásról van szó, hanem hogy lefoglalt asztalnak számít-e.
2011. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cory Rose ***** válasza:
100%
Én nem ülnék le oda ahol cuccok vannak.
2011. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha táska, meg mindenféle cucc van, akkor nem hiszem hogy elpakolják és leülnek. Akkor max ellopják :D De ha csak egy kabát van ott meg egy cigi, akkor simán leülnek. Szerintem.

Bár attól is függ hogy mennyi időre hagyod ott az asztalt. Ha 10 percre, akkor nem hiszem hogy leülnek, de ha már fél-1 óra is eltelik és nincs máshol hely akkor ne számíts rá h lesz még helyed.

2011. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki pofátlan, az úgyis leül oda, hiába hagytok ott valamit. És még talán a kocsmás személyzetnek sem tetszik, ha sokáig úgymond üres egy asztal, nem fogyaszt a vendég, csak a helyet foglalja.
2011. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!