Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek meleges-e a férfi...

Szerintetek meleges-e a férfi pecsétgyűrű?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem, sőt, nőn még nem is láttam.
2011. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen marhaság hogy jön elő?
2011. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen a férfaik eljegyzéskor kaptak pecsétgyűrűt a menyasszonytól. Egyáltalán nem meleges.
2011. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem b*zis, hanem ódivatú és sznob.
2011. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk az egyetemi gyűrű pecsétgyűrű...

nekem és páromnak is van...


nem meleges,hanem jelkép,annak a jelképe,h elvégeztük az egyetemet (és persze jelzi h melyiket)

2011. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A fülbevaló meleges.. Akkor már inkább szoknya... De szerintem pusztán feltűnésből tök felesleges ilyeneket hordani... Ha meg jelkép akkor meg természetesen szíved joga hordani...
2011. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen jog a hordasa. Egyebkent, eppen hogy ferfias volt a regi idokben hordani.
2011. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, bár azon is múlik, hogy ki, hogyan és milyet visel.

A férjemnek vettem egy nagyon szép, szolíd pecsétgyűrűt, anyósom, amikor meghallotta, prüszkölt, hogy "hivalkodó és c.gányos", amikor meglátta, rögtön tetszett neki. Édesapámnak is volt, mai napig őrzöm, gyönyörű darab és neki is jól állt.

2011. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Egyaltalan nem meleges!

En es az ilyen regebbi dolgokat szeretem nem az ilyen HyperModern kutyuket. Azok konnyen elromlanak. A gepemen is csak regi jatekokat szoktam jatszan pl. Assassins Creed 2.

Nincsen benne semmilyen gepfegyver vagy ilyesmi. Nem is odivatu a jatek. Amugy meg a pecsetgyuruket tudtommal csak a nagyon kivalo tanulok kapnak. Ritka manapsag az ilyen Szerintem kiraly!:D

2011. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem meleges! Nagyon is jól tud állni egy srácon, de persze csak egy, nem 10:-)))
2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!