Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anyós előtt illik egy szál...

Anyós előtt illik egy szál boxerben mászkálni?

Figyelt kérdés
Gyakran alszom a barátnőmnél aki az anyukájával él és van hogy kimegyek a konyhába egy szál boxerbe ebbe a melegbe. Vagy úgy jövök ki a fürdőből. Barátnőm is szokott egy szál bugyiba mászkálni de nem tudom nekem ez mennyire illő dolog. Amúgy nagyon kedves az anyukája jó a kapcsolatunk nem szólt még érte.
aug. 2. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem illik, a kérdés pedig az, hogy nem illetlenség-e, nem pedig az, hogy illik-e.
aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
A kettő összefügg !
aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Helyfüggő, családfüggő. Kérdezd meg a barátnődet. Vagy akár az anyját.

Ahol szokás egymás előtt fehérneműben mászkálni, ott te is beszállhatsz.

Vannak nudista családok, akik a strandon meg otthon is simán járkálnak egymás előtt egy szál semmiben. Ehhez képest egy boxer túlöltözés.

A lényeg, hogy az ő házukban te alkalmazkodj az ő elvárásukhoz. Azt pedig úgy fogod megtudni, hogy mi az elvárás, hogy megkérdezed.

De az is lehet persze, hogy a barátnőd már szólt volna, ha az anyja panaszkodik rád.

Nekem anno volt egy barátnőm, aki ilyen nyári hőségben egy olyan lenge ruhában volt nálam néha, amiből, ha pl. leült egy fotelbe, és a ruha úgy gyűrődött, szó szerint kilátszódott a mellbimbója. Nekem nyilván tetszett, de mikor hazajöttek a szüleim, akkor szóltam, hogy inkább vegyen fel melltartót, mert nem akartam, hogy anyámnak rossz véleménye legyen róla.

aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Mivel nem otthon vagy, és az anyukája otthon van, nem illene így mászkálnod. Öltözz fel.
aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!