Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az idősebb dohánybolti eladókn...

Az idősebb dohánybolti eladóknak hogyan illik köszönni?

Figyelt kérdés
A ránézésre 30+ korosztályra gondolok. Tegezve vagy magázva? Előbbi nekem természetesebben hat a legtöbb esetben, mintha ők is inkább ezt preferálnák.
júl. 3. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy akarsz! Én senkit nem magázok. Mindig hellóval köszönök, ha valakinek nem tetszik, kinyalhatja a valagam.
júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A fiatlabb az idősebbhez: Alapjáraton mindig magázodva! Jó reggelt! Jó napot! Jó estét! Napszaknak megfelelően. Elköszönésnél: Viszontlátásra! Aztán a idősebb a fiatalabbhoz: Itt már az idősebb fel ajánlhatja a tegeződést, vagy a szia köszönést is mondhatja!
júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Én is sok emberrel érintkezek a munkám során és elég rosszul esik meg idiótán veszi ki magát ha egy huszonévessel vagy egy hasonlóan kora harmincas emberrel magázódunk. Én tegezek minden fiatalt. 32 évesen még annak tartom magam. Főleg, hogy 28-nál nem néznek többnek soha.
júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vicces ez a sok karót nyelt, begyöpösödött ember.. el nem tudom hinni, hogy ti minden idegent magáztok, mert kb. pár naponta hülyét csinálnátok magatokból.

Most elképzelem, hogy 30asként magáztam volna szemben lévő boltban a 30-35 körüli eladókat, kb. kiröhögtek volna. Fogorvosnál még az asszisztensek is tegeztek pár éve.

24 évesen 30-as embereket simán letegezhetsz egy dohányboltban.

szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!