Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elengeded magad a párod...

Elengeded magad a párod előtt?Illeetlenség vagy bizalom?

Figyelt kérdés

puki,böfi,kaki-pisi.


Mióta árnyékszékre járunk azóta megtanultuk szégyellni a testünk müködősét.

Ez az őskorban nem volt így,bár a technologia és a kultura változott a biologiánk nem.



A súlyosan ártelmi fogyatékosok kíméljenek.Olyanok mint akik miatt le kellett butítanom ezt a kérdést is...


2022. okt. 26. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Legkésőbb ha összeköltözik 2 ember, akkor kénytelenek elegendni magukat. Ezek természetes dolgok. A kaki, pisi mondjuk nem a párom orra előtt megy, hanem egyedül az árnyékszéken, de azon kívül nem lehet mindig mindent visszatartani és feszengni, nem is egészséges.
2022. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A kulturált együttélésnek azért vannak bizonyos íratlan szabályai, amiket érdemes betartani, mert nem mindenkinek jön be a pisi- meg kaki-szex.
2022. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 eske direkt szoltam,mielőtt írsz olvass...
2022. okt. 26. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elengedjük, de pisilni, kakálni zárt ajtónál szoktunk, nem hiszem, hogy kíváncsi lenne a kakaszagra :D ahogy én sem. De ha menni kell, megyünk a másik után is, nem csak a párommal, többen lakunk együtt, ilyen téren laza viszonyban.
2022. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes választ,ez így rendben van.
2022. okt. 26. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:
99%
előző kapcsolataimban sosem tettem volna ilyet a pasik előtt. na azok a kapcsolatok olyanok is voltak. a férjemmel nem kell szégyenkeznünk egymás előtt teljesen természetes dolgok miatt.
2022. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En egyetlen ferfit szerettem annyira, hogy az sem zavart, ha o WC-n ult, mikozben en mondjuk a furdokadban mosakodtam, illetve nyilvan a szellentese, bofogese sem zavart, habar utobbit nem csinaltuk egymas elott (nalunk az volt a legnagyobb tabu valamiert). En igyekeztem a minimalisra csokkenteni az elotte valo szellentest (de ot amugy nem zabarta volna). WC-s dolog csak pisiles volt elotte reszemrol.
2022. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A mi családunkban nem volt szokás sem a meztelenkedés, sem a gusztustalankodás. Ha lenne párom sem finganék rá.
2022. okt. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy ez hogy működik a nőknél,. A feleségemrt 5 évig nem hallottam pukizni, de utóbbi 2-3 hónapban iszonyat mennyiségű és minőségű szellentés hagyta el popóját. Viccesebb él viccesebbeket ereget.
2022. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
igen megvan az alapbizalom, de nyilván normális keretek között.
2022. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!