Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Esküvőn adhatok eurót is,...

Esküvőn adhatok eurót is, vagy csak forintot?

Figyelt kérdés
KP-ban csak euróm van, nincs kedvem ezért elmenni váltani.
2022. szept. 16. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnál.
2022. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék meg az euróért, bár korrektebb lenne forint. Persze, mindenki azt ad, amit akar, tud, illetve amit rászán. Szerintem célszerű olyan dolgokat adni, amivel az ifjú pár későbbi közös életét megkönnyíthetjük.
2022. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1, adhat bármit. Csak mivel Magyarországon a törvényes fizetőeszköz a magyar forint, Magyarországon azt lehet elkölteni, és ezért nem chílei pezót, kuwaiti dínárt, orosz rúbelt, német márkát vagy zimbabwei frankot adnak ajándékba, mert a boltban semmit nem kapsz érte. Úgy korrekt, ha leváltod.

Ettől függetlenül az eurónak a legtöbb ember örül.

2022. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai gazdasági helyzetben mikor a forint lassan annyit ér, mint egy csokipapír, szerintem mindenki örülne az eurónak:D
2022. szept. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!