Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vesztek még tollbetétet?

Vesztek még tollbetétet?

Figyelt kérdés
Én újabban kényszerítem magam, hogy vegyek és jól esik.
2022. szept. 2. 12:31
 1/8 Metionin ***** válasza:

Nem, mert tűfilcet használok csak. De amíg használtam tollat, mindig vettem bele betétet ha lehetett. Most 1 db rendes golyóstollam van, vagy 3 éve ugyanaz a betét van benne, annyira nincs használva.

Viszont van egy töltőtollam, amihez mindig venni akarok patront de mindig elfelejtem.

2022. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Smith&Wesson taktikai tollamba szoktam venni ha kifogy. Ez mindig nálam van, jegyzetelni, vagy aláírni valamit.

A Parker hagyományos betétjéből a fine vékonyságú szép olvasható írást ad még kis betűknél is. Azonnal megszárad, nem maszatolódik. Sajnos csak kékben meg feketében láttam idáig, pedig egy bordóra vagy lilára szívesen beneveznék.

A Parker zselés betétje se rossz, de azt nagyon ritkán kapni vékonyban, többnyire csak medium vonalvastagságú van mindenhol.


Igazán szépen írni viszont csak hagyományos töltőssel lehet.

Egy ilyenem van: [link]

Többnyire ez is nálam van, ha valakinek írni kell valamit akkor ezzel szoktam - szeretem ha stílusos amit odaadok másnak.

Nagyon szeretem, picike de mégis nehéz, nem folyik. Az egyetlen baja, hogyha 2-3 hétig nem használom akkor kicsit beszárad, és lehet lötybölni amíg újra beindul.


Patront innen szoktam venni hozzá: [link]

Érdemes extrább színeket választani, gyönyörű leveleket lehet vele alkotni.

2022. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta bejött ez a számítógépes világ, olyan szinten alábbhagyott a kézírás és a kézi rajz, hogy meglehet, kihúzom azzal, ami van életem végéig.
2022. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1# az szuper, de én mindig félek, hogy az megfolyik, de biztos előítélet?!

Köszi 2#-es!

3# Köszi, hát én is kevesebbet írok kézzel, az igaz!

2022. szept. 3. 07:49
 5/8 Isti22 ***** válasza:
Egyetemista korom óta, kb. húsz éve nem írok már kézzel rendszeresen, hosszabb szövegnél el is fáradok, szinte már írni is elfelejtettem :D
2022. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, az én kézírásom ráadásul sosem volt szép, úgyhogy most már erőlködni kell, hogy legalább én el tudjam olvasni. De azért szoktam naplót, kis feljegyzéseket készíteni.
2022. szept. 3. 09:08
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Én mindig kapok valahonnan tollakat és ezért nem veszek betétet, pedig van itthon régről jónéhány betét is, csak sosem használom fel.
2022. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tabletre jegyzetelek. Szóval nem.
2022. szept. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!