Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kaposvár tényleg fejlődő város?

Kaposvár tényleg fejlődő város?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 13:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek az fejlődő város?
2022. ápr. 1. 13:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ott semmi
2022. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem kell mindent elhinni amit Kvárról lehet hallani.
2022. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Véleményem szerint nagyon sokat fejlődött a város, az hogy a városban elfordulnak szemetes helyek arról nem a városvezetés tehet,hanem az aki ennyire igénytelen, hogy eldobja a szemetét. (Minden nagyobb városban probléma) Az egyik legzöldebb város Magyarországon.

2022. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem fejlödött minden téren

Amibe a legjobban fejlődött az az energia részlegben, napelem park épült a dombóvár felé vezető úton

Viztározók amik felfogják az eső vizet

Turisztika terén a város semmit nem fejlödött

Már 4 éve ig érik a Mészáros álltal épitett 4csillagos szállodát a virágfürdő, mellé,

Még mindig nincs meg .

Egészségügyi területen egy picit de én röhejesnek tartom hogy ha a gyereknek van valami baja akkor nem Pesten keljen kezelni hanem lehetne itt is ilyen gyermekklinika

Mert voltam fennt egy pesti gyerekkorhàzban és ott is jöttek Szombathelyről Győrből

Szóval a kórház lehetne már fejlettebb . Mert az is gáz hogy kapsováriakat Pécsen műtenek meg mert nincs rá szakrészleg szóval azért Somogy megye központjáról beszélünk egy megyeszékhelyről a korház lehetne valamivel fejlettebb

Iskolák terén nem sokat de abban alalból nem is rossz ilyen téren+egyetemi városról beszélünk itt van nekünk a MATE

Kapsvári CAMPUS

2022. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egyetemi város", de egy mérnök kar sincs (valami az óbudai csinálna, de vidéki mérnök fizetés vs Budapesti fizetés), de van pedagógus, agrár, közgáz, művész. Sok diákmunka kell az egyetemistáknak, amihez McDonald's kevés lesz és a Balaton.


Itt a pedagógusok el lehet felejteni alapból, ha nincs gazdag párod. Művész kar olyan, hogy utazni kell, mert a színház édes kevés lesz minden más szakosnak.

Közgáz nesze otp biztos fogat.

2023. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos persze a hatalmas budapestet nem lehet kifelejteni de tudod mit rövidít a MATE?

Magyar Agrártudományi Egyetem.

2023. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze Csányi és Lázár egyetem.
2023. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!