Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolsz arról, ha egy nő...

Mit gondolsz arról, ha egy nő csókol kezet egy férfinak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyos helyzetben ezzel nincs semmi gond.
2022. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 franciasrac ***** válasza:
55%
Semmit nem gondolok csak nem szokásos
2022. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezt max akkor tudom elképzelni ha a férfi tag; maga alatt van, beteg, vagy kórházi ágyon fekszik. Bár ezt csak én gondolom így, de szerintem ez egy olyasféle gesztus amit csak hasonlóan indokolt helyzetekbe szokták a nők tenni. Valahol ez az aggódás jele is
2022. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet, amikor ez helyén való lenne. (Nyilván egy nő megpuszilhatja a kedvese kezét, de kézcsókot a férfinak illik adni a hölgynek.)
2022. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
#1-es vagyok, arra gondoltam, amikor a lány csókol kezet az apjának.
2022. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
28%
Semmit mert nem létezik ilyen.
2022. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, kinek és milyen szituban. Én a nagypapám kezét megcsókoltam, szeretetből, mert annyit fáradt értünk. beteges volt már, nem egyszer megfogtam a kezét és puszit nyomtam rá.
2022. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Amikor az az idős néni kezet csókolt Orbán Viktornak?

(Kende Péter: Viktor c. könyvének borítóján látható.)

Én azt gondoltam a képet nézve, hogy "igen, ez annyira jellemző rá".

2022. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Én szeretem puszilgatni a párom kezét (kicsit kézfétises vagyok) de utálja és azt mondja, ne csináljam, mert mindig az Orbán jut eszébe aki nyugdíjas nénikkel csókoltatja a kezét :D

Engem nem érdekel a politika, meg nem látok bele ilyet, egyszerűen imádom a férfi kezeket és a szeretetemet fejezem ki vele, de nem hagyja..

2022. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Furcsa.
2022. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!