Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi idő után "illik" újra...

Mennyi idő után "illik" újra felhívni valakit?

Figyelt kérdés
Reggel-délelőtt kerestem valakit telefonon. Nem volt jó neki az időpont (érthető, munkaidő van és én magánügyben hívtam), azt ígérte hogy ebédszünetben visszahív. Nem hívott. Nem szeretnék pofátlan lenni hogy hívogatom (most, amikor megint munkaidő van), biztos közbejött neki valami rendkívüli (vagy csak elfelejtette) de egy hetet sem szeretnék várni rá. Mikor lehet úgy felhívni újra, hogy az ne legyen pofátlanság?
2022. márc. 22. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidő végén szerintem teljesen oké. Azért ne centizd ki, de mondjuk 5-6 óra körül megpróbálhatod újra (vagy ahogy ő végez). Szerintem ez nem pofátlanság és felesleges napokat várni vele, mert ha most elfelejtette, később se biztos, hogy magától eszébe jutna.
2022. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!