Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szombathelyi Metro áruházba...

A szombathelyi Metro áruházba már belehet vinni gyereket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy régen nem lehetett, de azt nem hogy most lehet-e
2010. szept. 10. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mit? Egy aruhazba ne lehessen gyerekeket bevinni? Kitol hallottad? Na biztos nem sokaig lennenek nyitva ilyen kiszabasok mellett. Mit arulnak ott? XXX dolgokat?
2010. szept. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

régen tényleg nem lehetett 10 év alatti kölköt bevinni a metróba. volt idő, amikor én is kint ültem a játszósarokban.


akkor utáltam, de most nagyon hálás lennék, ha a hipermarketekbe nem lehetne bevinni gyereket, cserébe lenne ingyen játszóház.

azért az tényleg qurvára idegesítő, amikor egyes neveletlen kis kötsögök játszótérnek nézik a tescot... ha meg véletlenül beleszalad a bev.kocsidba, akkor te vagy a szemét... erre marhára nem vagyok kíváncsi...

2010. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hintalow ***** válasza:
A metrókba azért nem lehet(ett) bevinni gyereket (régen így volt, mostanság nem tudom)mert nagykeráruházak, tehát nem olyan mint egy tesco, hanem sokkal inkább mint egy raktár. Dexion salgó polcrendszerek, több emeletnyi polcok, raklapokon mindenütt az árúk, és folyamatosan pakolnak targoncákkal. Ilyen helyen nem ajánlatos a kisgyermekek jelenléte, könnyen targonca alá szaladhatnak, felmászhatnak a polcokra, ha nem figyelnek rájuk stb.
2010. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én járok a metroba és belehet vinni a gyereket is .
2011. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!