Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más férfit is izgat nyilvános...

Más férfit is izgat nyilvános mosdóban takarítónő előtt pisilni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon, keresem is az ilyen alkalmakat. Természetesen nem zaklatom őket, csak "véletlenül" igyekszem akkor pisilni mikor benn vannak.


Fiatalabb nők vagy idősebbek a takarítónők, ugyanúgy izgatnak. Néha mosolyognak is mikor meglátnak kicsomagolva.


F/31


2021. dec. 31. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Biztos azt gondolják, hogy "Ah, milyen kis cuki! Mint egy giliszta!".
2021. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Unalmasak már ezek a trollkérdések🙄
2021. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán. Van barátnőm, nem kell ilyesmiken trükköznöm hogy izgalmas legyen az életem :)
2021. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem, de el tudom képzelni, hogy a takarítónők között is van olyan, aki keresi az alkalmat.
2022. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ahol én dolgozok ott be se engednek a takarítók ha bent vannak. Lezárják a férfi és a női mosdót (amelyikben éppen vannak). Ott elég nehéznek képzelem el a szituációt, hogy egy férfi előtte pisiljen, mivel a mosdó bejáratán se jut át, zavarja is ki a takarítónő.
2022. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!