Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Debrecenbe lehet valahol...

Debrecenbe lehet valahol csokit gyűjteni halloweenkor?

Figyelt kérdés
Szokás október 31-en csokit gyűjteni becsengetni házakhoz?

#Debrecen #Halloween #Csokitvagycsinyt
2021. okt. 26. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Én nem tudok róla, és nem is támogatom!

Miért adjak én csokit minden boldog, boldogtalannak aki becsenget?

Még elrontják a fogukat, vagy elhíznak tőle...:)))

Isten őrizz, hogy másnak rosszat tegyek!:)

2021. okt. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

1-es:

Isten őrizz, hogy mást boldoggá tégy :)

2021. okt. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Kisebb gyereknek biztos adnak valamit.

Azért kamaszkor után már inkább ne csinálj ilyet.

2021. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
A kálvinista Rómaában ünneplik a helovént? Milyen hitehagyottak akkor, nálunk Nagyváradon ez sátáni ünnep. 31 én van a reformáció emléknapja azt ünnepeljük és elsején nekünk halottak napja amikor megyünk a temetőbe gyertyát gyújtani. Ha elseje hétfőn esik akkor vasárnap megyünk mécsest gyújtani a halottaiknak. És nehogy azt mondjátok hogy a gyertya is katolikus mert nem igaz. A családban mindig is gyűjtöttünk gyertyát, sokszor pálinkát meg bírt is ontottunk a sirra és teljesen reformátusok vagyunk, nem volt köztünk katolikus b
2021. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Budapesten is van, ezért gondoltam hogy itt is talán. Óvodáskorú gyermekről van szó.
2021. okt. 28. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

4 Anjutca


Az ok hogy egy idióta valláskárosult vagy, de legalább ne reklámozd. Főleg ne városnévvel...


Amúgy nálunk Kézdivásárhelyen a Református Kollégiumban is ünnepeltük a Halloweent. A lelkészek is segítettek a szervezésben. ;)

2021. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!