Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nyitják ki nekem a...

Miért nyitják ki nekem a férfiak az ajtót mindenhol?

Figyelt kérdés
Akárhová megyek, mindig akad pár ember aki kinyitja nekem az ajtót. Én is kinyitom a nőknek, de az istenért miért nyitják ki nekem a férfiak? (Férfi vagyok!) Öltönyben járok dolgozni, szóval nem nézek ki melegnek. Nem is viselkedek úgy, férfinak nézek ki. Sőt rengeteg nő pályázik rám :) Miért nyitogatják nekem mégis az ajtókat a férfiak? Bárhová megyek ez van. Nem értem meg soha.
2008. dec. 9. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az öltönyöd az oka:)
2008. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Jah... :) Ahogy a kabaréban is mondták, még régebben, de máig is aktuálisan: "Haladjatok a korral! Ma már egy bankot nem símaszkban, hanem HUGO BOSS öltönyben kell kirabolni! Ne féljetek, hogy akkor a biztonságiak majd felismernek titeket. Legfeljebb majd előre köszönnek nektek, hogy 'Jó napot, elnökvezérigazgató úr!" :)))
2008. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert lehet nagy sebbel lobbal mész, lehet azt gondolják jobb ha kinyitják neked az ajtót mint hogy esetleg félre lögd magad. én nö vagyok én elvárom hogy egy faszi ne csapja rám az ajtót.
2008. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A meleg férfiak nem vehetnek fel öltönyt? ;)))) Amúgy szerintem is az öltöny lehet az oka, pláne ha még férfias is vagy. Azt gondolhatják, hogy pénzes és befolyásos alak vagy, jobb vigyázni veled. Gondolom a nők is ezért pályáznak rád. Bár én inkább az elérhetőbbnek tűnő átlagosabb férfiakra bukom. Esetleg tiszteletet kiváltó a viselkedésed, annyira, hogy kitárulnak még az ajtók is előtted. Egyszer próbáld meg ezeket az embereket megelőzni ajtónyitásban, biztos meglepetés lesz a vége. Vagy ha ez zavar, ne járj öltönybe dolgozni, és beleolvadsz az átlagtömegbe. Szép napot.
2008. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pàlyàzok öltönyös férfiakra,szerintem ök sem ràm,bàr ha meglàtok egy férfit öltönyben,szàmomra is jo benyomàst kelt.

Tiszteletböl is elöreengedném,viselkedésem is màs egy ilyen tàrsasàgban.

De ez épp olyan hogy én nekem is van a szekrényben elegàns dràga kösztümöm(ha hivatalos helyre megyek csakis abban),és bizony nagyon illedelmesek,segitökészek velem.

De ha sima farmer nadràgban,egyszerü felsöben vagyok,elveszlek a sok ember között,nem vagyok középpontban.

2008. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Idősebbeket illik előre engedni, talán. Meg ez amúgy is udvariasság kérdése.
2008. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok idős! Fiatal vagyok és szép :DDD

Kb. velem egykorúakkal futok össze mindig. Az öltönyöm se annyira "trendi".

De lehet tényleg azért mert azt gondolják fontos ember vagyok. Hát mindegy :) Köszönöm a válaszokat.

2008. dec. 10. 23:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te vagy a Nyitott Ajtók Istene. Amikor a közelbe érsz, minden ajtó ki akar nyílni fenséges színed előtt, de önmaguktól nem tudnak, ezért egy fejletlenebb létformát, ezt az "ember" nevűt veszik igénybe a mozgáshoz.
2008. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fotocellás ajtót mindenhova!!! :DDDDD
2008. dec. 17. 12:26
 10/13 anonim ***** válasza:

elhiszem h idegesítő lehet egy idő után,értem,hogy mért nem örülsz neki:D

de hát örülj h fiatal vagy,helyes,és fontos emberkének nézel ki:)de azért a csajoknak inkább te nyisd ki:D

én csajszi vagyok,nekemis mindenki kinyitják:) persze tudom mi mögötte a motiváció:D

2008. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!