Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rövidnadrágban mehetek interjúra?

Rövidnadrágban mehetek interjúra?

Figyelt kérdés
Ma is meleg van. Mehetek világos poloba, meg kék farmer rövidnadrágban interjúra? Vagy nem illik?
2021. júl. 13. 09:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Én ha állásinterjúztató lennék, akkor azért lehet hogy elgondolkodnék azon, hogy "ha ez a delikvens még annyi kényelmetlenséget sem hajlandó elviselni, hogy egy kicsit meleg van a hosszú nadrágban, akkor vajon hogy fogja viselni az esőt, havat, szelet a volánnál? Biztos hogy akarom én alkalmazni ezt a figurát itt, rövidnadrágban?"
2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
#11-es, szerencsere nem vagy interjuztato, innentol pedig felesleges a "mi lenne, ha ..." monologod.
2021. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

#12

Teljesen igaza van a 11-esnek.

Ez olyan, mintha tréning ruhába menne valaki érettségizni. Ha oda valaki ki tud öltözni, nehogy már ne tudjon egy interjúra, ahol az ő sorsa forog kockán. De ebben különbözünk, hogy van, akinek az értelmi szintje eléri azt, hogy belássa, hogy egy állásinterjúra illik kiöltözni.

2021. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

#13-as, milyen sorsrol beszelsz? A te sorsod lehet, hogy egy munkahelyen mulik, engem peldaul hidegen hagy ha egy munkahely nem jon ossze, mert boven van mibol valogatni. Nem akarok es nem is fogok boomer modra egy eletre leszerzodni rabszolganak egy munkahelyhez.


Szerencsere eddig mindenhol volt annyi esze a munkaltatoimnak, hogy azt nezze, hogy uzletileg mennyire lennek ertekes. Elozo munkahelyemen peldaul leszartam, hogy sokan kioltoznek a back-office munkakorukhoz, abban mentem ami nekem kenyelmes volt es olyan fejlszzteseket vittem vegbe a cegnel, ami megtobbszorozte a ceg eladasait. Tobb millios profitrol beszelunk versenyszferaban.


Ha ti ki akartok oltozni, oltozzetek. En altalaban nem randira keszulok, amikor interjura megyek, nem a megjelenesemmel, hanem az elert eredmenyeimmel villantok.

2021. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Abba mentem amibe mondtam, és felvettek. Szóval nem mindig a ruha a lényeg, pedig munkába elegáns ruhába kell lenni
2021. júl. 13. 14:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulalok. En is rovidben voltam tavaly nyaron interjun, sima farmershort poloval, azota is itt dolgozom.
2021. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!