Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Indiszkrét kérdés feltenni...

Indiszkrét kérdés feltenni ilyet egy csoportban?

Figyelt kérdés

Felvettek engem egy asperger szindrómások csoportba, ahol vannak kb 10 -en.

És én szerettem volna megkérdezni, hogy van -e olyan a csoportban akinek az asperger mellé írtak -e fel gyógyszert, és ha igen akkor mik a tapasztalatok.


Erre kilépett egy anyuka a csoportból, és senki nem nézi meg az üzenetemet már.

Még ezelőtt megkérdeztem, hogy ez milyen csoportos chat is. Azt mondta a csoport készítő, hogy ez egy információ cserére szánt csoportos chat.


Én rosszul csináltam valamit?

Bocsánat a buta kérdésért, csak hát én is aspergeres vagyok. :( Nem tudom ez most bunkó kérdés volt -e.


2021. jún. 30. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném, hogy bármit rosszul csináltál...😊

Ez egy szekta lehetett, nem???

2021. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, ez a csoport pont az ilyen kérdések miatt van. Lehet túl kevés a létszám és ugye emiatt nem pörög úgy a csoport, ahogy kellene és el is van hanyagolva. Próbáld meg inkább a fórumokat esettleg, vagy más nagyobb csoportokat keresni. :)
2021. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendben volt, amit csináltál. Valami más dolog volt itt. Találj másik csoportot, vagy hozz létre egyet az ismerőseiddel!


Igazánsiból nekem ezt adja ki a kereső:

[link]

2021. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. júl. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!