Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire átlagos esténként az...

Mennyire átlagos esténként az erdőbe sétálni?

Figyelt kérdés
Szeretek néha esténként az erdőbe egyedül sétálni mert jól ki tudok kapcsolni és tudom, hogy ott nem találkozok senkivel. És eltűnődtem, hogy ez normális-e és ez csak nekem-e a szokásom.

2021. jún. 26. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem átlagos, az emberekben többynire az van belenevelve, hogy az erdő tele van kóbor kutyákkal, pedofilokkal, erőszaktevőkkel, gyilkosokkal. Én nappal nagyon szeretek erdőben sétálni, de állandóan megkapom az ismerőseimtől, hogy nőként az erdőben egyedül... az tök veszélyes.
2021. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát csak írj be az ezo rovatba és majd ott felvilágosítanak arról hogy milyen természetfeletti lények lakják az erdőt, molyember meg ilyesmik. A kanos csövesekről már nem is beszélve. Szóval azért csak óvatosan!
2021. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem átlagos. Este egyedül egy erdőben nem szoktak sétálni az emberek. Nem is igazán tanácsos, és itt elsősorban nem "rossz szándékú" emberekre gondolok. Bármi történhet, rosszul lépsz, elesel, esetleg vadásznak azon a területen, vadállattal találkozhatsz stb. És akkor mi történik?
2021. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem véletlen vannak rémtörténetek. Talán erdőben nincsenek kamerák, ha valaki kiszemel magának, mert tudja, hogy egyedül mászkálsz az erdőben, lehet bármi.
2021. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elzart erdoben kell jarnod

vagy ugy mint egy ragadozo, na akkor nem kell feltenie senkinek teged (te meg mellesleg ugysem felsz)

2021. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron, amikor tovább van világos, teljesen normális, ha estig túrázol, sétálsz az erdőben. Sötétedés után már nem olyan jó, egyszerűen az eltévedés kockázata és olyan dolgok miatt, amiket a 3-as írt (baleset, vaddisznó).
2021. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jún. 28. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szokás ez az erdőben sétálosdi este (biztos sötétedéskor), szóval szerintem ez nem átlagos tulajdonság. Én félnék. Egyedül még nappal is.
2021. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem teszik, de aki szeretné, tegye.
2021. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!