Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vannak furcsa étkezési szokása...

Vannak furcsa étkezési szokásaitok?

Figyelt kérdés

Pl. én kb mindent tejföllel szeretek, a túró rudit szétnyomva eszem.

Nálatok is vannak ilyenek?



2021. máj. 24. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkoromban meghámoztam a túró rudit. Mármint először a csokit ettem le róla.
2021. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Krokett porcukorral
2021. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Gyermekkoromba cukorral ettem a krumplistésztat.

A brióst felvágtam megvajaztam tettem bele salátát felvágottat paradicsomot majonézt.

A mai napig megmaradt a szenvedély édes és sós keveréke

2021. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Túrós tészta cukorral és tepertővel, rizskoch málnaszörppel, tarhonyába tejet öntök, cukorborsó levesbe tejet öntök, gyerekkoromban szilvalekvárral ettem a sültkrumplit, cukorral eszem a bundáskenyeret. Azt hiszem, ennyi, amin meg szoktak lepődni az emberek
2021. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

1. én is, meg a zselés szaloncukrot is ugyanúgy.


Szeretek nyersen, egymagában enni többféle zöldséget (pl. sárgarépa, petrezselyem gyökér, karalábé).


Sokféle ételbe teszek erős paprikát, amibe alapból nem szokás (pl. bolognai, carbonara, sokféle húsétel).

2021. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Azt mindig megnézik amikor megsózok egy darab nyers krumplit és megeszem.
2021. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Marokkal fogom a kanalat és a tányért nézem. (a crispers nevű bundás mogyorót három darabban eszem meg: tető, mogyoró, burkolat legalja).

A többit még nem vettem észre vagy nem szóltak miatta 😊

2021. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 4es!

Milyen íze van a tejes tarhonyának? :)

2021. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Anyumnak van. Cukorral szereti a káposztás tésztát. Egyszer nagyim nekem is megcukrozta, mert azt hitte én is úgy szeretem.
2021. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
85%
A chilis babot darált hús helyett hallal csinálom. Amikor valakinek elmesélem mindig megbotránkozik rajta, pedig nagyon finom.
2021. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!