Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok screenshotot küldeni...

Szoktatok screenshotot küldeni másnak (harmadik félnek) olyan beszélgetésről, amelyikben csak ketten vettetek részt valakivel?

Figyelt kérdés

Teljesen megdöbbentett engem egy mai eset. Egy lánnyal beszélgettem egy témáról, majd egy másik, sokfős groupchatben felmerült ugyanaz a téma, és a lány - az amúgy két sorban leírható ötletét - gondolom nem akarta újra leírni, ezért screenshotot készített a mi beszélgetésünkről, és úgy küldte be a csoportba, megkérdezés nélkül, a lehető legnagyobb természetességgel. (Tehát a képen látszottak az én korábbi üzeneteim is.)


Más is szokott ilyet csinálni? A csoport többi tagja nem adta hangját annak, hogy ez fura lenne. Velem van a baj?


Nem volt semmi kényes az üzenetekben, ezért nem vagyok mérges meg semmi, csak engem teljesen meglepett, hogy van, aki csinál ilyet. Mondjuk én elég kényes vagyok a személyes térre, adatokra, stb.


23/L



2021. máj. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyet.

Mármint van egy csoport amit szoktam haveromnak küldeni, ha olyan van, de abban mind a ketten benne vagyunk, csak ő soha nem nézi, én viszont nézem néha és ha olyan van benne ami fontos akkor küldöm neki.

Ha olyan van, amit leírtam és nem akarom újra leírni, akkor esetleg másolom és beillesztem.

De vannak akiknek ez természetes dolog.

(23/f)

2021. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fordított eset az kicsit más, talán csoportüzenetet egy fokkal kevésbé furcsa screenshotolni, mert oda elve úgy ír mindenki, hogy sokan látják. Ha ilyet láttam volna, az talán nem lett volna ennyire kirívó számomra.
2021. máj. 19. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2021. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan ilyet nem tehet.

De te most szokást kérdeztél... abba talán még belefér.

2021. máj. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért ha ilyet csinálnék (bár nem tart többe továbbítani a group-ba a saját üzenetét tőled de mindegy), akkor arra azért minimum ügyelnék, hogy levágom a screenről a partner nevét, profilképét, vagy ha nem, akkor kisatírozom a téma szempontjából irreleváns, vagy magán üzeneteket, ami ugye nem tartozik másra.
2021. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!