Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kérdezgetik a férfiak...

Miért kérdezgetik a férfiak ezen az oldalon, hogy illik e itt vagy ott pisilni?

Figyelt kérdés
Minden sötétebb sarokból vagy oszlop mögül árad a pisiszag, rosszabb esetben látszik is. Nyilván nem nők pisilnek le falakat fél méteres magasságban.
2021. jan. 7. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem ilyen kérdésre, pedig elég régi motoros vagyok itt.
2021. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha a nőkre rájön a szükség, és nincs wc sehol, simán megteszik ők is adott esetben.
2021. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Volt itt egy csávó egy időben, aki gerjedt az ilyen pisilős sztorikra.
2021. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ja, az összes ilyen kérdést egy darab beteg ember írta ki.
2021. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Unatkoznak az emberek és ezért születik a kérdések nagy része.
2021. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Talán mert még mindig vannak FIZETŐS nyilvános mosdók - koronavírus válságban pedig még 250 ft. sem kevés pénz.


Ui: szerintem is ÁLCÁZOTT PEDOFÍLIA (elmebeteg, magamutogató hajlam.) Méghozzá kőkeményen.

2021. jan. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani: MKKP pisi applikációt

[link]

2021. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ui: szerintem is ÁLCÁZOTT PEDOFÍLIA (elmebeteg, magamutogató hajlam."


Hát a pedofiliának nem sok köze van a magamutogatáshoz. Utóbbit exchibicionizmusnak hivják, nem pedofiliának. A pedofil pedig nem mutogatja magát, hanem gyerekekre gerjed szexuálisan.

2021. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Szerintem nem férfi kérdezi, mert egy férfi érti saját tapasztalatából, hogy hogyan megy az. Én például nem szoktam férfi létemre sem, de sajnos egyszer egyszer életemben előfordult ilyen, de akkor sem falra, hanem kerestem egy bokros részt. Biztosra venném, hogy nők kérdezik így, hogy "illik e itt vagy ott pisilni", mert egy férfi ezt így érti, hogy nem illik és nem fogja a nyilvános pisilését itt megbólogattatni a válaszokkal.


Valaki fektessen már a nyilvános mosdókba egy rakás pénzt! :D

2021. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!