Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért húzza le mindig a wc-t?

Miért húzza le mindig a wc-t?

Figyelt kérdés

Az öcsém mikor bemegy wc-zni szoktam hallani hogy folyamatosan lehúzza a wc-t, majd ha elvégezte a dolgát, megint. Valamelyik nap én voltam előtte, ő közvetlenül utánam jött és akkor is lehúzta budizás előtt a wc-t...nem szoktam mocskosan hagyni magam után meg fertőző sem vagyok, szóval nem értem ezt a 2x-es budihúzgálást...



18/L



2020. dec. 9. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert otthagyod sz@rosan, telibesz@rva a wc-t.
2020. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
valszeg egyszerű kényszercselekvés, nem hiszem, hogy tudatosan csinálja. olyasmi, mint amikor indulsz valahonnan és akaratlanul is, reflexszerűen áttapogatod a zsebeidet, hogy mindened megvan-e, csak egy nagyon picit "súlyosabb". ha nem jelentkeznek hasonló kényszercselekvések, nem kell aggódni miatta, kb. mindenkinek van ilyen dolga, de sokszor olyan hétköznapi dolgok, hogy legtöbben észre se veszik, pld. telefon kényszeres ellenőrzése, hogy jött-e új értesítés/üzenet, kényszeres ellenőrzése annak, hogy elzártad-e a gázt a konyhában akárhányszor arra jársz, és ilyenek. Ha nem súlyosbodik, ne törődjetek vele, de ha látjátok, hogy súlyosbodik a helyzet, esetleg más hasonló kényszercselekvések is előbukkannak, érdemes szakemberhez fordulni, az már pszichikai betegség jele is lehet, ha túl sok ilyen van.
2020. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vagy a zsebkendőit húzza le.
2020. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De... hogy gondolhatna téged fertőzőnek? Mármint megérteném, hogy ezt hiszed, hogy ha minden használat előtt domestossal átmosná a wc deszkát, de ha lehúzza?
2020. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha fertőzőnek gondolna, akkor nem csak lehúzná, hanem a teljes WC ülőkét is fertőtlenítené, nem gondolod?
2020. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ki tudja, mit csinál még azontúl🤣
2020. dec. 10. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!