Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért akkora trend a korombeli...

Miért akkora trend a korombeli fiatalok között az alkoholizálás bulikban? (17/F)

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden tinédzser iszik bulikban, mert lesz az ember "nagyfiú" és akkor nem iszik az nem lesz az. Mintha ez egy ilyen megmérettetés, kihívás, lenne.

Egyszer egy barátommal elmentem egy házibuliba szilveszterkor és egyszerűen amikor megbeszéltük a dolgot akkor egyből azzal kezdte hogy azért fogok e inni valamit. Sok kortárasam egyenesen erőszakosan nyomja a post a kezembe és nem képes megérteni hogy nem akarok. Én border szociopata vagyok, szeretek különcködni hogy a különbségek által lehessek jobb vagy rosszabb, hogy versenyezhessek. Persze nyílván szükségem van nekem is az emberi kapcsolatokra és a zavaraimtől eltekintve miért nem lehet így elfogadni? Ez olyan hogy egyszerűen nem találsz olyan embert aki nem pizzázik szívesen és akkor arra kicsit furcsán nézel. Jó nyílván valószínű én is így tennék, de attól még soha nem mondanék olyat hogy hogyha nem pizzázol akkor nem is gyere el. Legjobb esetben elkönyvelném "kicsit furcsa, de jóarc a maga módján" srácnak.



2020. okt. 28. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az én koromban is így volt, pedig 10 évvel idősebb vagyok nálad. Én se értem mire jó ez, részegen verekedtek.
2020. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az en koromban is igy volt, pedig 20 evvel vagyok idosebb nalad :D
2020. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Képzelem milyen kis nostalgia ez most nektek :D
2020. okt. 28. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőekhez, ez mindig is így volt! :-)


Az "én időmben" habár középiskolában is fogyott alkohol, 18-22 év között volt a csúcsa a korosztályombelieknek alkoholfogyasztásban, utána az értelmesebbek közt szép lassan lecsengett.

2020. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is 17 vagyok,bár én még soha nem ittam alkoholt,de ez azért nagy trend mert így buliban vagy bárhol sokkal konnyebben eltud lazulni az ember,több hulyesegben benne van,azt mutatja hogy bevallalosabb,lehet rajta rohogni stb...amikor megtudták rólam hogy nem iszom alkoholt,kaptam a beszolasokat hogy legyek bevallalosabb,unalmas vagyok,de nem foglalkozok velük. De ezzel nem mindenki van így,sokan adnak mások véleményére,nehogy kinezzék emiatt őket egy társaságból..legalábbis az én ismerőseim között ez így van.
2020. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!