Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van valaki azt mondta, hpgy...

Van valaki azt mondta, hpgy szeret, beleszeredtem de kiderűlt, hogy ő még se szeret, csak kihasznált, van ennek jogi lépése?

Figyelt kérdés
Egy férfi elhitete velem, hogy szerelmes belém. Én kértem, hogy ne mondja mert érzelmileg instabil vagyok, kértem, hogy ne is játszom mindent részletesen jelleztem neki de ő azért is. Pénzt is kért, utaltam is neki. Kiderűlt, hogy csak jókat szorakozott rajtam a haverjaival és le is húzott. Lehet engem hülyének nevezni de nem egy teljesen ,,normális'' ember vagyok. Huszonéves vagyok de még nem volt párom mert nem bízom senkiben. Nem a pénz miatt fáj a fejem (igen abban is hülye vagyok). 2 hónapig hitegetet aztán kiderűlt, hogy csak szorakozott velem. Pusztán kíváncsoságból érdekel, hogy van e ennek jogilépése, erkölcsrendészetnél vagy hasonlónál. Nem fogom feljelnteni. Lezártam őt és beletörődtem. Nem hiszem, hogy az állam engedné, hogy ilyet tegyenek egymással az emberek. Tönkretett érzelmileg.
2020. okt. 9. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Erkölcsrendészet? Mi vaaaan?
2020. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyenre törvény.

Önként cselekedtél, kényszerítő erő nélkül.

Nem szerződés hamisítással csalt ki pénzt, nem történt semmi jogtalan.


Sajnálom hogy pont egy ilyen fasszfejjel futottál össze.

2020. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!