Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tetszene, ha nem lennének...

Tetszene, ha nem lennének naturista strandok, de mindenhol lehetne fürdőruhamentesen fürdeni?

Figyelt kérdés
Szexualitás nélkül.

2020. aug. 19. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem, a kérdésben benne volt, hogy "mindenhol". Mindenhol nem lehet megválasztani, hogy milyen ruházatban fürdik az ember, mert a legtöbb (tkp. mindegyik) strandon előírt dresscode van, legalább a minimálisan szükséges ruházatra.
2020. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
En azt nem értem, hogy a naturistán miért gond, ha valaki fürdőruhában van?
2020. aug. 20. 22:32
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott is van dresscode, az igazságosság jegyében ;-) Előbb-utóbb a textilesek fujjognának, a pucérak meg kukkolót kiáltanának. Aki egy FKK-strandon fürdőruhát vesz fel, annak nyilvánvalóan problémája van a ruhátlansággal, úgyhogy a konfliktus előre látható.
2020. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy lenne jó ha vegyesen lenne az egész, és mindenki szabadon döntse el hogy nudizik vagy fürdőruhában van inkább. Vannak akiknek lehet idő kell ahhoz hogy eltudja engedni magát é levetkőzzön teljesen mások előtt és erre ez lenne a jó hogy kezdetben lehet fürdőruhában van, aztán megszabadul tőle. Nudista strandokon vagy meztelen mész be vagy sehogy. Aki először menne ilyen helyre mert kipróbálná a nudizást de eleinte bátortalan és csak úgy tudna feloldódni ha ott enne egy ideje fürdőruhában és amikor úgy érzi hogy neki jó lesz akkor levetkőzik és ennyi.

De persze ezek mellett lehetnének olyan strandok vagy részek ahol csak fürdőruhában lehet lenni meg olyanok ahol csak meztelenül, és a vegyes.

2020. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a strandot már feltalálták. Clothing optional néven fut. Nyugat-Európában a legtöbb strand ilyen. Most jöttem haza Horvátországból és pont egy ilyen strandon voltam. A legtöbben fürdőruhában voltak, minden második nő monokinizett, páran voltak csak meztelenül. Horvátországban a településeken kívül a legtöbb strand ilyen, lehet fürdőruha nélkül meztelenül lenni.
2020. aug. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bénabakter ***** válasza:
23%
Igen, jó lenne. A bu(z)ikat is muszáj elviselni. Még hirdetik is.
2020. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális és az igazságos. Mindenki legyen úgy, ahogy neki jól esik.
2020. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolországban hagyományosan így van


Nálunk a csajok 30 éve topless ben voltak

Manapság a sgget mutatja a többség tangaban


A jövő szerintem az opcionális meztelenség


Akinek az nem tecc azoknak nyilván lesz fürdőruhás reszleg

2020. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőruha csak egy polgári prüdéria. Az egész onnan jött, hogy az egyszerű emberek világ életükben meztelenül fürdőztek, de amikor divat lett úgy 150 éve a szabadidős célú "strandolás" akkor a polgári urak és asszonyok rangon alulinak tartották, hogy ruhátlanul mutatkozzanak.

Ez a szokás pedig elterjedt lassan. A mai napig nem lábaltunk ki belőle.

2020. okt. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!