Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem idegesítenek...

Csak engem idegesítenek nagyon azok akik xd-t használnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nagyon idegesítenek, nem tudom miért. Ugyan ez van a lol-lal is. Főleg ha valaki előben használja. Na az nagyon...

2020. jan. 29. 10:24
 1/10 anonim válasza:
97%
Xd
2020. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%
Szerintem, ez nem az a kategória ahova a kérdést írni kellett volna
2020. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%

Nem vagy vele egyedül!


Én is rühellem ezt a dx xd dx baromságokat , na meg a tetű angol szavakat bekeverni a magyarba, az még egy csótány stílus.

2020. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én szerintem ezek az XD jelek, mg a lol kifejezés és egyéb más szlengek meg a szmájlik jópofa dolgok, de én véleményem szerint komolytalanságra utal. Az ha egy tini használja ezeket még oké elmegy, de hogy egy felnőtt azt nem tudom komolyan venni, főleg ha valakivel írkálok és állandóan valami szmájlit vagy egy szleng dumát belerak. A lol után a másik halálom a rövidítések. Például vagyok helyet simán vok kifejezést használ.
2020. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is utálom mindkettőt, az meg minősített eset, ha valaki képes szóban is kimondani őket.... lol.
2020. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, hogy nem vagyok egyedül. 16f
2020. jan. 29. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Én sem csípem.
2020. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Ráadásul dühít is, mert legtöbbjét nem értem. ( Utána nézni pedig nincs kedvem. )

Számomra ezek olyanok, mint az ubi, pari, cseri, stb.

2020. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Az egyenes kínos, gáz, ha valaki ezeket szóban kimondja, még az adott korosztályban is. Az XD - t pedig már nem is nagyon használják, úgyhogy az írásban is az. A lol - t még néhol használják, de már az is kezd furcsává válni szövegben is. Manapság a szlengek is inkább magyarul kezdenek elterjedni.
2020. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Azért még lehet találni lol-os elvetemültet, ennél a kérdésnél a 14-es versenyző is még ezen a szinten van.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__1..

2020. jan. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!