Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kell táplálkozni...

Hogyan kell táplálkozni emberek között?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi van?
2019. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kulturáltan, késsel-villával.
2019. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%
Sehogy nem "kell". Marmint nincs ra kulon mod. Ugyan ugy, ahogy egyedul szoktal. Esetleg arra figyelj, hogy ne bufogj oriasikat es ne egyel gusztustalanul. De ha csak normalisan neki allsz enni akkor egy szava nem lehet senkinek.
2019. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Késsel-villával, puki-büfi-röfögés-szürcsölés kerülésével, nem beszélve a beszélésről sem, azaz csukott szájjal, halkan.

A legjobb, ha egyedül eszik az ember. Én is ezt teszem.

2019. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én a rántotthúst és a pizzát késsel ettem és nem tetszett a sok majomnak.
2019. dec. 16. 12:38
 6/9 anonim válasza:
100%
Akkor az a sok majom csak kotekedett, mert valami nincs rendben a fejukkel!:)
2019. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Menj emberek közé a majmoktól, azoknak tetszeni fog!
2019. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor azok valóban kulturálatlan majmok voltak.. én nagyon ritkán eszek mondjuk pizzát kézzel, pedig az egy olyan dolog amit könnyen lehetne.. (a hamburgerrel vagyok a legnagyobb gondban, mert azt meg kézzel kellene enni de nekem az is jobban esik kés-villával..) persze a környezettől is függ, ha olyan helyre megyek ahol mondjuk ott van pár püspök akkor nem rendelek hamburgert..viszont ha a haverokkal filmezünk/iszogatunk akkor el tudom engedni magam és tudok úgy enni mint egy malac (de néha ilyenkor is jobban esik mondjuk kés villával, olyankor rám is szoktak furcsán nézni, mikor körbe ülünk egy nagy családi dobozt, én meg kérek evőeszközöket és felülök a nagy asztalhoz, nem is az a bajuk hogy én úgy eszek, hanem az hogy tudják hogy úgy illene és van aki felül velem normálisan enni)

pont tegnap voltam egy vacsorán és volt aki úgy szedett tésztát hogy a kezével túrta rá a szedőkanálra utána három ujjával szorította a kanálra hogy ne csússzonak le.. de feltartott a kis úját hogy elegáns abban nézzen ki.. hát csak pislogtam ilyet sem minden nap látni..

YouTube-on nagyon sok jó videót találni ilyenekről hogy hogy illik enni és viselkedni.(főleg angolul)

Ha késsel villával eszel ne szeleteld össze mondjuk az egész szelet húst a tányérodban, az abban az egy esetben elfogadható ha 8 év alatti gyerek vagy..felnőtt ember ne csináljon kis katonákat magának..ne cserélgesd az evőeszközöket a kezedben.jobb kezedben kanál és a kés a ballban pedig a villa.. Nem vágod le a falatot és teszed át a villát a másik kezedbe hogy bekapd, (pedig van valami újabb amerikai illemszabály ami szerint lehet)

Saját evőeszközzel nem nyúlsz vissza a közös tálba. Nem törölgeted ki a tányérod..

Csak tipp, ne ess neki elsőnek az evésnek lehet valaki beszédet akar mondani vagy áldást vagy valami.. az ivásnak ugyan úgy, lehet valaki köszöntőt akar mondani, neked meg nem maradt a poharadban..

Azt gondolom mondanom sem kell hogy nem beszélünk teli szájjal (soha!) , de kérdezni is olyat kérdezz hogy ne 10 percig tartson válaszolni rá..

2019. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:
Akkor most enberek között, vagy majmok között? De ezzel a válaszra is rátapintottál.
2019. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!