Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent magyarul?

Ez mit jelent magyarul?

Figyelt kérdés

I like pretending like I’m the special one, the special girl on the outside. The one that nobody sees, but holds a world inside of her. I like pretending like I’m the girl who’ll understand you best, the girl who’ll make you truly happy. But then I realize, I’m not really that special. All these others sit on the outside with me, with thoughts they think nobody understands. They think they’re the one who’ll understand the best. None of that matters. Because I’m on the outside, and I haven’t tried getting in.


Fordítózni próbáltam de nem igazán jutottam vele érthető eredményre.A válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 16. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyors, nyers fordítás:


Szeretem tettetni hogy én vagyok az igazi.Kifelé ezt mutatni. Mintha az volnék, akit senki sem lát, de magába foglalja az egész világot. Szeretem tettetni, hogy én vagyok az a lány, aki majd a legjobban megért téged, az a lány, aki majd igazán boldoggá tesz. De azután ráébredek, hogy egyáltalán nem vagyok az igazi. Mindez itt ül rajtam, olyan gondolatokkal, amelyekről azt gondolják, senki sem képes megérteni. Azt gondolják, ők azok, akik majd a legmegértőbbek lesznek. Mindez egyáltalán nem számít. Mert kifelé élek, és még nem próbáltam befelé tekinteni.

2017. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. márc. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!