Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent az alábbi szöveg?

Mit jelent az alábbi szöveg?

Figyelt kérdés

Oh man, Salvia is so fucking intense.

First time I tried it, I thought that everyone was yelling at me and I thought everyone was made out of jello.

I also thought if anyone was talking, it was causing an earth quake and all our beer was spilling. Even though no beers spilled at all.

Haha, I was trippin so hard. This guy doesnt look like he enjoys it, good sitters though, for real.


(ha valaki lefordítaná, nagyon megköszönném)


2008. okt. 12. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
2008. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó, öregem, a Salvia* kibaszott kemény.

Az első alkalommal amikor kipróbáltam azt hittem hogy mindenki üvölt velem és azt hittem hogy mindenki zseléből van.

Azt is hittem hogy amikor az emberek beszéltek akkor földrengést generáltak és szanaszét ömlött ki a sörünk. Pedig valójában egy csepp sem ömlött ki.

Haha, nagyon keményen be voltam tépve tőle. Ez a srác nem úgy néz ki, mintha élvezné, jó ülő*, mondjuk, komolyan mondom.


*Salvia alatt itt a Salvia divinorum, azaz, látnokzsálya nevű növényről beszélünk. Meghagytam a latin nevet.

**Good sitter általában jó bébiszittert jelent, de nem látok arra okot hogy itt bébiszittert jelentsen, szóval itt azt jelenti hogy az egész buli alatt csak ült a srác betépve és nézett ki a fejéből bambán.


A Salvia (Salvia divinorum) egyébként egy olyan növény, amit drogként lehet használni:

[link]

vagy magyarul, nem olyan részletesen:

[link]

2008. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. okt. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!