Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyire nehéz a koreai...

Mennyire nehéz a koreai nyelv? Megtanulhatok egyedül is?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem az internet segítségével tanulni a hangul jeleit, de az még nem elég. Ha tudtok, küldtök nyelvtanító oldal linkeket?

2016. jan. 16. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Maradjunk annyiban, hogy interneten keresztul, ugy, hogy nem vagy effektive rakenyszeritve hogy megtanuld (ertsd: nem vagy kizarolag koreaiakkal korulveve, akik nem ertenek se magyarul, se mas kozos nyelven), nos, eselytelen.
2016. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Andrássyn van egy koreai hostel, menj el oda gyakorolni.
2016. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Kitartással igen, meg tudnád tanulni a nyelvet. Ha rámírsz, küldök egy Google Drive linket, ahova gyűjtöttem pár koreai nyelvkönyvet. Hanganyagot is tudok adni, ha gondolod! A lényeg, hogy merd kimondani, gyakorolni. A lényeg, hogy ne csak ülj felette csöndben. Legalábbis nekem bevált. (:
2016. jan. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Engem erdekelne a link...
2017. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!