Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az angol "twink" kifejezésnek...

Az angol "twink" kifejezésnek van magyar szójelentése? És kire mondják?

Figyelt kérdés
A Google képek alapján a "cukifiúk"-ra mondják, és az Oxford enciklopédia alapján (sajnos angolul) azokra mondják, akik a homoszexuális kívánalom "áldozatai". (na persze más szavakkal, én most tartalmilag így vettem ki.) Ezek szerint a twink-et nem feltétlenül homoszexuálisakra mondják, csak a melegek vonzalmának "tárgyára", aki lehet nem meleg is?

2014. szept. 20. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy kivettem, jellemzően fiatal , vékony, kisfiús kinézetű férfi. A nemi orientáltság nem egyértelmű.
2014. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Twink= Nyunyó, Definíció: Azon MELEGEK akik fiatalosak (elhanyagolható az útólsó szó) és nem szőrösek (vagyis az összes jelentős testszőrzet a fejükön van), nem határoza meg hogy a szexben melyik szerepet tölti be, aktív, passzív, uni is lehet nyunyó(twink) "maci"(bear) bőrös(leater) vagy Jock(erre nem t'ok magyar szót)
2014. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egy "twink" mindenképpen meleg?
2014. szept. 21. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Meleg szlengben igen
2014. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
93%

Meleg szőrtelen fiatal fiú :D

Vicces, mert egyes fordítók "kopasznak" fordítják. Elég gáz tud lenni, amikor egy angol felelésben bemondja valaki, hogy az apja twink :DDDd

2014. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!