Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki segítene? Szeretnék megtanu...

Ki segítene? Szeretnék megtanulni jelelni és ehhez kérnék segítséget. Olyan embert keresnék aki lehetőleg gimnazista, Vas megyei és akinek van ideje erre.

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelelni vagy szelelni ?
2014. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Egyértelműen leírtam, hogy jelelni. Kérlek, tanulj meg olvasni!
2014. aug. 29. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Próbálok, próbálok, mindenkit megkérdeztem, még a szomszédokat is, de fájdalom: senki sem tudja, hogy mit jelent a jelelni szó...

Gondolom, mindenki buta, persze rajtad kívül.

2014. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szombathelyen van SINOSZ, ott kérdezd meg, valaki csak tud ajánlani valakit, aki nem feltétlenül siket, de anyanyelvi jelelő.
2014. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-esnek, aki a 3-as is, ha még jársz erre : a jelelés a Siketek és nagyothallók kommunikációja, jelnyelvi "beszélgetés". vannak jelelő tanfolyamok, ahol a hallók is elsajátíthatják a jelnyelvet. Kár, hogy piszok drágák... pedig én is szívesen megtanulnám, ha lenne rá valami támogatás. De így, hogy egyedül nevelem a gyerkőcömet, nem igazán van felesleges 120-130 ezer ft-om rá.
2015. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!