Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Jó angolosok! Tudnátok segíten...

Jó angolosok! Tudnátok segíteni egy kicsit (Youtube videó fordítás)?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=j_999gtNfa8


3:35 perces vidi, Misha Collins mesél a fiáról, Westről.

Annyit sikerült kihámoznom a szövegből és a kommentekből, hogy a fiú leesett, beverte a fejét, vérzett, és hogy talán először nem akarták(?) orvoshoz vinni. Főleg az érdekelne, hogy mit mondott az orvos, és hogy kivel vitáztak (én úgy értelmeztem,hogy a feleségével, de nem biztos)


Valaki le tudná írni dióhéjban az egész sztorit?

Ha csak egy részét, vagy pár mondatot, már az is nagyon jó lenne(akár angolul, akár magyarul).


Előre is köszönöm!


2014. aug. 14. 01:36
 1/2 anonim válasza:
A kissrác elesett, vérzett. Misha hulla fáradt volt és azon poénkodik hogy á semmi baja. Teljesen normális, hogy vérzik kicsit. A feleséggel ment a 'vita' hogy orvoshoz vigyék-e, ami abból állt, hogy misha próbálja bebeszélni, hogy nincs is gond. Ha jól hallottam, west fejét 6 öltéssel varrták össze. De hallatszik, hogy azért misha sem gondolta komolyan, hogy ne vigyék orvoshoz.:D csak nem odaát rajongó vagy?
2014. aug. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszi!

És mit mondott az orvos, amikor elmentek hozzá?


Eltaláltad, az Odaátból ismerem. :)

2014. aug. 14. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!