Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért kell tudnunk angolul,...

Miért kell tudnunk angolul, ha ők sem tudnak magyarul?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert jó ha van egy egységes világnyelv. Valamiért az angol lett az. Például a mértékegységek területén is kell egy nemzetközileg használt, mint például hosszúság esetén a méter. Gondolj csak bele, legalább akkora zavart okozna a sokféle hosszúság mértékegység, amenyi gondot okoz a sokféle nyelv. Képzeld el hogy egyik boltban könyök hosszúságegységre adnák például a villanyvezetéket. A másikban lábra. Márpedig jelenleg a nyelvek területén pont ilyen fejetlenség van.
2014. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést már rég hallottam. Teljesen egyet értek az elsővel.

És nem arról van szó, hogy muszáj tudunk angolul, de nekünk is jobb ha tudunk. Nem tudom, hogy miért tekintesz erre egy negatív dologként (ha nem így van akkor bocs, de így vettem ki a kérdésedből), én például imádok nyelveket tanulni.

2014. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert egy csomó angol nyelvű könyvem van...
2014. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem mi gyarmatosítottuk a fél bolygót.
2014. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazat kell adjak a negyedik válaszolónak.
2014. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert ők vannak többen (az angolt használók).
2014. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!